АРХІТЕКТУРА
ДИЗАЙН
БЮРО
КИЇВ

Архітектурне бюро

Індивідуальні проекти сучасної нерухомості для життя та бізнесу в Україні
ПРОСТОТА ТА ЗРУЧНІСТЬ
РОЗУМНИЙ ДИЗАЙН
ЯРКО
ПРАКТИЧНО
СОЦІАЛЬНИЙ
ЗАТИШНИЙ
Архітектурне бюро Viktorov Architects займається комплексним проектуванням нерухомості для життя та бізнесу в Україні. Наше проектне бюро засноване у 2004 році у місті Києві. Архітектурне та інженерне проектування із супроводом замовника для об'єктів усіх класів наслідків (СС1, СС2, СС3).
Архітектурне бюро Viktorov Architects займається комплексним проектуванням нерухомості для життя та бізнесу в Україні. Наше проектне бюро засноване у 2004 році у місті Києві. Архітектурне та інженерне проектування із супроводом замовника для об'єктів усіх класів наслідків (СС1, СС2, СС3).
Послуги та ціни
Архітектурне бюро Viktorov Architects спеціалізується на комплексному проектуванні всіх типів будівель та споруд: - архітектурний та інтер'єрний дизайн - архітектурно-будівельне проектування - Інженерно-технічне-проектування.
Дізнайтесь більше з чого складається проект будинку, офісу, магазину або будь-якої іншої нерухомості. Плануєте замовити проект будинку, але не знаєте, який будинок будувати? Пройдіть тест та отримайте безкоштовну консультацію архітектора. Дізнайтесь ціни на сучасні проекти будинків.
Корпоративному замовнику
Ви корпоративний замовник, власник чи менеджер проекту? Шукайте проектну організацію на проектування житлових будинків (ЖК проект), проект офісної будівлі, торгового центру, готелю, ресторану чи будь-які інші проекти громадських будівель для будівництва в Україні? Телефонуйте зараз та отримайте консультацію щодо організації та структури робіт та комерційну пропозицію на всі проектні роботи.
До нас звертаються, коли замовнику хоче замовити комплексний проект із дизайном та технічною документацією в одній проектній компанії без посередників від ескізу до робочої документації об'єктів усіх рівнів складності. Ми працюємо з 2004 року та маємо досвід проектування всіх типів об'єктів нерухомості. Список наших проектів ви знайдете за посиланням.
Ми гарантуємо терміни, чіткість та прозорість організації проектних робіт. Телефонуйте та отримуйте пропозицію та вартість проектування від Viktorov Architects.
Реконструкція та капітальний ремонт
У вас є нерухомість, але її потрібно оновити чи перепрофілювати? Viktorov Architects розробить комплексний проект реконструкції будівлі або проект капітального ремонту як будівлі загалом, так і окремих приміщень. Розробляємо проекти реконструкції промислових будівель під торгівлю, офіси, житло. Робимо розрахунки, рахуємо кошториси, проходимо експертизу. Запропонуємо найкращі ідеї для створення живих суспільних просторів із високою рентабельністю.
Аудит нерухомості
Чи плануєте придбання нерухомості? Підкажемо, на що звернути увагу при придбанні будинку чи будь-якої комерційної нерухомості. Архітектурна компанія Viktorov Architects робить проекти для будівництва, реконструкції, перепланування та дизайну інтер'єрів для всіх видів нерухомості в Україні, тому знаємо як влаштована нерухомість та якою вона має бути.
Експертна підтримка
У Viktorov Architects ви можете не тільки замовити проект, але й отримувати консультації архітектора та інженера на всіх етапах реалізації будівництва. Ми з радістю підкажемо як выбрати ділянку під будівництво, скільки коштує будівництво будинку, як перевірити кошторис, з чого краще будувати, чим краще утеплити дім, які ціни на покрівельні матеріали, як побудувати будинок своїми руками. А коли проект вже готовий, то наші інженери визначать собівартість будівництва та з чого починати будівництво будинку, як контролювати процес.
Авторський нагляд
Добре зроблений проект будівлі є обов'язковою умовою отримання сучасної та якісної нерухомості. Це саме те, на чому спеціалізується наша проектна компанія. Проекти сучасних будинків завжди йдуть із супроводом при будівництві. Дізнайтеся вартість авторського нагляду, перш ніж замовити проект. Наше проектне бюро здійснює авторський нагляд як у Київській області, так і в усіх регіонах України. Авторський нагляд – це документальна гарантія якості на вашу нерухомість.
Бажаєте замовити проект із авторським наглядом? Телефонуйте зараз!

Ми збираємо cookies для покращення досвіду взаємодії з сайтом
Ок

КОНСУЛЬТАЦІЯ АРХІТЕКТОРА