Close
Close
Получить консультацию
Архитектор Дмитрий Викторов

УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ БУДИНКУ
ПОРІВНЯННЯ

ЗАМОВНИКУ БУДІВНИЦТВА
Сучасні норми теплоізоляції наближають нас до майбутнього, коли будинки матимуть нульовий енергетичний баланс. Але для цього сама концепція будинку з каменю вимагає перегляду та переосмислення. Якщо ще 100 років тому нормальним було будівництво будівлі з цегляними стінами без утеплення, то зараз практично будь-яка будівля потребує додаткового утеплення. У кожному проекті архітектури будинків, який робить Viktorov Architects, виконується розрахунок утеплення з урахуванням всіх шарів обраного пирога стіни, кількості вікон та теплопровідних елементів. У цій статті наведено зразкові товщини стін із різних матеріалів для забезпечення відповідності нормативним вимогам для міста Києва. Для чистоти експерименту в розрахунках на утеплення стін умовно прийнято одношарову стіну з даного матеріалу (у тому числі для тих випадків, де матеріал не є самонесучою конструкцією).
утеплитель для стен
Активний розвиток технологій виробництва синтетичних утеплювачів дає можливість застосовувати в проектах будівництва різноманітні за характеристиками утеплювачі. При виборі утеплювача для того чи іншого фрагмента варто спиратися на розуміння його властивостей та особливостей роботи у тому чи іншому місці конструкції будівлі.
материалы стен
Газобетон щільністю 200 кг/м3 як енергоефективний матеріал є хорошим за умови забезпечення паропроникності зовнішніх шарів. Керамзит навряд можна розглядати як ефективний сучасний утеплювач.
Ми бачимо, що дерев'яні каркасні будинки з товщиною бруса з сосни в 150-200 мм вимагають відповідно до діючих норм утеплення зовні.
кирпич для стен
Цегла - чудовий натуральний матеріал, але він в будь-якому випадку потребує додаткового утеплення.
мостики холода
Дані по металах представлені для розуміння суті поняття "місток холоду". Саме вони можуть нівелювати все утеплення будівлі. У всіх типах будівель є ризик появи містків холоду, через які будівля втрачає тепло, а господар — гроші. Мінімізувати цей ризик можна за рахунок якісного опрацювання архітектурних рішень у проекті будівництва. Ми бачимо, що застосування утеплювачів для стін та інших огороджувальних конструкцій стає обов'язковою умовою забезпечення нормативних вимог щодо теплоізоляції будівель усіх типів. Теплий будинок це не надлишкові витрати, а базова потреба для будь-якої будівлі в нашому кліматі. Чим краще утеплити будинок? На це питання немає однієї відповіді, оскільки вибір утеплювача для стін або інших частин будинку потрібно робити з урахуванням відповідності характеристик матеріалу утеплювача умов експлуатації тієї чи іншої частини будинку. Для кожної частини будинку та пирога конструкції підходить свій тип утеплювача. В архітектурному бюро Viktorov Architects ми займаємося розробкою продуманої архітектури та дизайну нерухомості для тих, хто цінує якість.

Хочете консультацію?
Інші статті